21-01-2020r. wtorkowe

1: Joanna Neuburger - Edward Neuburger

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Aleksander Gos - Ryszard Jucha 1EW 2 S A = +110 60.00% 60.00%
2EW 1 S 2 +2 +150 0.00% 30.00%
3EW 3 N 5 +2 +460 20.00% 26.67%
2 Ewa Miakisz - Krzysztof Komenda 25NS 4 E A -1 +100 70.00% 37.50%
26NS 6x N A -1 -200 60.00% 42.00%
27NS 2 W K +2 -130 0.00% 35.00%
3 Bogdan Sadowski - Stanisław Gołdyn 28EW 4 S K -1 -100 70.00% 40.00%
29EW 3 E J = -110 70.00% 43.75%
30EW 3 E 6 +2 -200 0.00% 38.89%
4 Jan Pawlikaniec - Konstanty Pawlikaniec 16EW 4 S A = +420 80.00% 43.00%
17EW 2 N 9 +1 +150 0.00% 39.09%
18EW 2 S A +2 +180 14.00% 37.00%
5 Stanisław Janiak - Lesław Cegiel 7EW 2 N A +1 +140 20.00% 35.69%
8EW 4 S A -1 -50 40.00% 36.00%
9EW 3 E 3 -1 +100 60.00% 37.60%
6 Ewa Nazaruk - Sylwester Gołdyn 22NS 4 N A = +420 60.00% 39.00%
23NS 4 N 6 -1 -100 40.00% 39.06%
24NS 2 W 8 -1 +50 30.00% 38.56%
7 Zbigniew Bobak - Stefan Małowiecki 4NS 3 E 3 -1 +100 60.00% 39.68%
5NS 4x N 7 -2 -500 20.00% 38.70%
6NS 3 W 3 = -110 0.00% 36.86%
8 Henryk Gayny - Andrzej Augustyniak 10NS 3 W 3 +1 -630 100.00% 39.73%
11NS 3 N 9 +1 +170 40.00% 39.74%
12NS 2 W 3 = -120 60.00% 40.58%
9 Dominik Hołyś - Edward Szafraniec 19NS 3 W Q +1 -170 0.00% 38.96%
20NS 1 N 4 = +90 0.00% 37.46%
21NS 2 E 4 -3 +150 50.00% 37.93%
10 Marian Chrzanowski - Janusz Zajączkowski 13EW 4 W 7 -1 +100 40.00% 38.00%
14EW 4 W 3 -2 +100 10.00% 37.03%
15EW 3 S 10 -3 -300 100.00% 39.13%
wynik 39.13%
miejsce 11
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 22-01-2020 13:54:06

21-01-2020r. wtorkowe

2: Bogdan Sadowski - Stanisław Gołdyn

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Dominik Hołyś - Edward Szafraniec 16EW 4 S A +1 +450 30.00% 30.00%
17EW 2 S 7 +1 +140 20.00% 25.00%
18EW 2 S 8 +2 +180 14.00% 21.33%
2 Aleksander Gos - Ryszard Jucha 4EW 3 S A -2 -200 90.00% 38.50%
5EW 4x N 7 -2 -500 80.00% 46.80%
6EW 4 S 2 +1 +450 0.00% 39.00%
3 Joanna Neuburger - Edward Neuburger 28NS 4 S K -1 -100 30.00% 37.71%
29NS 3 E J = -110 30.00% 36.75%
30NS 3 E 6 +2 -200 100.00% 43.78%
4 Ewa Nazaruk - Sylwester Gołdyn 1EW 4x W 4 -2 +300 0.00% 39.40%
2EW 1 S 4 = +90 100.00% 44.91%
3EW 3 N 2 +1 +430 60.00% 46.17%
5 Ewa Miakisz - Krzysztof Komenda 19EW 3 E 6 = -140 80.00% 48.77%
20EW 1 N 7 +1 +120 30.00% 47.43%
21EW 3x E 6 -3 +500 20.00% 45.60%
6 Zbigniew Bobak - Stefan Małowiecki 10EW 4 E 8 +2 -680 100.00% 49.00%
11EW 3 S 3 +2 +460 0.00% 46.12%
12EW 3 E 6 -1 +50 20.00% 44.67%
7 Marian Chrzanowski - Janusz Zajączkowski 25NS 3 E Q = -140 10.00% 42.84%
26NS 5 W A +1 -680 20.00% 41.70%
27NS 2 S 4 +1 +140 50.00% 42.10%
8 Jan Pawlikaniec - Konstanty Pawlikaniec 7NS 2 W A = -110 0.00% 40.18%
8NS 5 W A -2 +100 100.00% 42.78%
9NS 6 E 6 -1 +100 40.00% 42.67%
9 Henryk Gayny - Andrzej Augustyniak 13NS 7x E K -1 +200 100.00% 44.96%
14NS 2 E A -1 +50 50.00% 45.15%
15NS 3 E 9 -2 +100 90.00% 46.81%
10 Józef Wiese - Zbigniew Buciuto 22NS 4x W Q -4 +1100 100.00% 48.71%
23NS 3 S 9 -1 -100 40.00% 48.41%
24NS 1 E J -2 +100 80.00% 49.47%
wynik 49.47%
miejsce 8
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 22-01-2020 13:54:06

21-01-2020r. wtorkowe

3: Ewa Nazaruk - Sylwester Gołdyn

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Stanisław Janiak - Lesław Cegiel 25NS 4 E A -1 +100 70.00% 70.00%
26NS 7 W A -1 +100 80.00% 75.00%
27NS 4 E A -1 +50 20.00% 56.67%
2 Józef Wiese - Zbigniew Buciuto 19EW 4 N Q -2 -100 60.00% 57.50%
20EW 1 N 8 +1 +120 30.00% 52.00%
21EW 3 S K +1 +630 0.00% 43.33%
3 Aleksander Gos - Ryszard Jucha 7EW 2 E 3 -1 +100 50.00% 44.29%
8EW 5x N J -1 -100 80.00% 48.75%
9EW 6x W A -2 +500 10.00% 44.44%
4 Bogdan Sadowski - Stanisław Gołdyn 1NS 4x W 4 -2 +300 100.00% 50.00%
2NS 1 S 4 = +90 0.00% 45.45%
3NS 3 N 2 +1 +430 40.00% 45.00%
5 Marian Chrzanowski - Janusz Zajączkowski 4EW 3 N Q = +140 0.00% 41.54%
5EW 3 W 7 = -400 40.00% 41.43%
6EW 4 E 5 -1 +100 80.00% 44.00%
6 Joanna Neuburger - Edward Neuburger 22EW 4 N A = +420 40.00% 43.75%
23EW 4 N 6 -1 -100 60.00% 44.71%
24EW 2 W 8 -1 +50 70.00% 46.11%
7 Jan Pawlikaniec - Konstanty Pawlikaniec 13EW 5 W 3 = -650 80.00% 47.89%
14EW 3 E A -2 +100 10.00% 46.00%
15EW 3 E J -1 +50 50.00% 46.19%
8 Dominik Hołyś - Edward Szafraniec 28NS 5x S A -1 -200 0.00% 44.09%
29NS 3 E K +1 -130 0.00% 42.17%
30NS 4 E 6 +1 -450 40.00% 42.08%
9 Ewa Miakisz - Krzysztof Komenda 10NS 4 E 6 +1 -650 50.00% 42.40%
11NS 3 S 3 -2 -100 0.00% 40.77%
12NS 2 E 6 +1 -150 30.00% 40.37%
10 Henryk Gayny - Andrzej Augustyniak 16NS 4 S A -1 -50 0.00% 38.93%
17NS 3 E 2 -1 +50 50.00% 39.31%
18NS 3 W 5 = -140 2.00% 38.07%
wynik 38.07%
miejsce 12
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 22-01-2020 13:54:06

21-01-2020r. wtorkowe

4: Marian Chrzanowski - Janusz Zajączkowski

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Henryk Gayny - Andrzej Augustyniak 19NS 3 E 5 -1 +100 70.00% 70.00%
20NS 1 S A +1 +110 40.00% 55.00%
21NS 4 W 9 -3 +150 50.00% 53.33%
2 Zbigniew Bobak - Stefan Małowiecki 28NS 4x W 3 -1 +100 60.00% 55.00%
29NS 3 E J = -110 30.00% 50.00%
30NS 4 E 6 +1 -450 40.00% 48.33%
3 Stanisław Janiak - Lesław Cegiel 22EW 3 N A +1 +170 80.00% 52.86%
23EW 3 S Q -1 -100 60.00% 53.75%
24EW 3 E J -2 +100 20.00% 50.00%
4 Aleksander Gos - Ryszard Jucha 10EW 4 E 2 +1 -650 50.00% 50.00%
11EW 5 S 3 = +400 40.00% 49.09%
12EW 3 E 5 = -400 100.00% 53.33%
5 Ewa Nazaruk - Sylwester Gołdyn 4NS 3 N Q = +140 100.00% 56.92%
5NS 3 W 7 = -400 60.00% 57.14%
6NS 4 E 5 -1 +100 20.00% 54.67%
6 Dominik Hołyś - Edward Szafraniec 7EW 4x W A -2 +500 0.00% 51.25%
8EW 5x S A -1 -100 80.00% 52.94%
9EW 6x W J -2 +500 10.00% 50.56%
7 Bogdan Sadowski - Stanisław Gołdyn 25EW 3 E Q = -140 90.00% 52.63%
26EW 5 W A +1 -680 80.00% 54.00%
27EW 2 S 4 +1 +140 50.00% 53.81%
8 Ewa Miakisz - Krzysztof Komenda 16EW 4 S K +1 +450 30.00% 52.73%
17EW 3 S 7 -1 -50 80.00% 53.91%
18EW 2 E 8 -3 +150 50.00% 53.75%
9 Józef Wiese - Zbigniew Buciuto 1NS 3 E A -2 +100 20.00% 52.40%
2NS 2 S J = +120 50.00% 52.31%
3NS 2 N 8 +4 +230 0.00% 50.37%
10 Joanna Neuburger - Edward Neuburger 13NS 4 W 7 -1 +100 60.00% 50.71%
14NS 4 W 3 -2 +100 90.00% 52.07%
15NS 3 S 10 -3 -300 0.00% 50.33%
wynik 50.33%
miejsce 6
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 22-01-2020 13:54:06

21-01-2020r. wtorkowe

5: Dominik Hołyś - Edward Szafraniec

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Bogdan Sadowski - Stanisław Gołdyn 16NS 4 S A +1 +450 70.00% 70.00%
17NS 2 S 7 +1 +140 80.00% 75.00%
18NS 2 S 8 +2 +180 86.00% 78.67%
2 Henryk Gayny - Andrzej Augustyniak 22NS 4 N 5 = +420 60.00% 74.00%
23NS 3 S J -1 -100 40.00% 67.20%
24NS 2 W 10 -1 +50 30.00% 61.00%
3 Jan Pawlikaniec - Konstanty Pawlikaniec 1NS 1 S 7 +1 +120 60.00% 60.86%
2NS 1 S J +1 +120 50.00% 59.50%
3NS 4 N 8 +1 +450 60.00% 59.56%
4 Zbigniew Bobak - Stefan Małowiecki 25EW 5x N K -1 -100 60.00% 59.60%
26EW 7x N A -2 -500 60.00% 59.64%
27EW 4 N 2 = +420 0.00% 54.67%
5 Aleksander Gos - Ryszard Jucha 13EW 6 W 4 -1 +100 40.00% 53.54%
14EW 4 E A = -420 90.00% 56.14%
15EW 4 E 8 -1 +50 50.00% 55.73%
6 Marian Chrzanowski - Janusz Zajączkowski 7NS 4x W A -2 +500 100.00% 58.50%
8NS 5x S A -1 -100 20.00% 56.24%
9NS 6x W J -2 +500 90.00% 58.11%
7 Józef Wiese - Zbigniew Buciuto 10EW 4 E 10 +1 -650 50.00% 57.68%
11EW 3 N 3 +1 +430 20.00% 55.80%
12EW 2 E 6 +1 -150 70.00% 56.48%
8 Ewa Nazaruk - Sylwester Gołdyn 28EW 5x S A -1 -200 100.00% 58.45%
29EW 3 E K +1 -130 100.00% 60.26%
30EW 4 E 6 +1 -450 60.00% 60.25%
9 Joanna Neuburger - Edward Neuburger 19EW 3 W Q +1 -170 100.00% 61.84%
20EW 1 N 4 = +90 100.00% 63.31%
21EW 2 E 4 -3 +150 50.00% 62.81%
10 Stanisław Janiak - Lesław Cegiel 4NS 3 S K -2 -200 10.00% 60.93%
5NS 2 N 5 = +110 80.00% 61.59%
6NS 5x E 3 -1 +200 50.00% 61.20%
wynik 61.20%
miejsce 1
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 22-01-2020 13:54:06

21-01-2020r. wtorkowe

6: Józef Wiese - Zbigniew Buciuto

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Zbigniew Bobak - Stefan Małowiecki 7NS 4 S A -1 -100 20.00% 20.00%
8NS 5x S A -1 -100 20.00% 20.00%
9NS 3 E 6 = -600 0.00% 13.33%
2 Ewa Nazaruk - Sylwester Gołdyn 19NS 4 N Q -2 -100 40.00% 20.00%
20NS 1 N 8 +1 +120 70.00% 30.00%
21NS 3 S K +1 +630 100.00% 41.67%
3 Henryk Gayny - Andrzej Augustyniak 25NS 5 E Q -2 +200 100.00% 50.00%
26NS 7x E A -1 +200 100.00% 56.25%
27NS 2 S K +1 +140 50.00% 55.56%
4 Ewa Miakisz - Krzysztof Komenda 4NS 3 W 3 = -110 40.00% 54.00%
5NS 3 S Q +1 +130 100.00% 58.18%
6NS 3 S 8 +2 +200 50.00% 57.50%
5 Jan Pawlikaniec - Konstanty Pawlikaniec 28EW 4 N K -1 -100 70.00% 58.46%
29EW 4 E J -2 +200 0.00% 54.29%
30EW 4 E J +1 -450 60.00% 54.67%
6 Aleksander Gos - Ryszard Jucha 16EW 4 S A +1 +450 30.00% 53.12%
17EW 3 S 9 -3 -150 100.00% 55.88%
18EW średnia 50.00% 55.56%
7 Dominik Hołyś - Edward Szafraniec 10NS 4 E 10 +1 -650 50.00% 55.26%
11NS 3 N 3 +1 +430 80.00% 56.50%
12NS 2 E 6 +1 -150 30.00% 55.24%
8 Stanisław Janiak - Lesław Cegiel 13EW 5x N A -5 -1400 100.00% 57.27%
14EW 4 E K = -420 90.00% 58.70%
15EW 3 W 5 -2 +100 10.00% 56.67%
9 Marian Chrzanowski - Janusz Zajączkowski 1EW 3 E A -2 +100 80.00% 57.60%
2EW 2 S J = +120 50.00% 57.31%
3EW 2 N 8 +4 +230 100.00% 58.89%
10 Bogdan Sadowski - Stanisław Gołdyn 22EW 4x W Q -4 +1100 0.00% 56.79%
23EW 3 S 9 -1 -100 60.00% 56.90%
24EW 1 E J -2 +100 20.00% 55.67%
wynik 55.67%
miejsce 3
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 22-01-2020 13:54:06

21-01-2020r. wtorkowe

7: Stanisław Janiak - Lesław Cegiel

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Ewa Nazaruk - Sylwester Gołdyn 25EW 4 E A -1 +100 30.00% 30.00%
26EW 7 W A -1 +100 20.00% 25.00%
27EW 4 E A -1 +50 80.00% 43.33%
2 Jan Pawlikaniec - Konstanty Pawlikaniec 10NS 4 E 6 +1 -650 50.00% 45.00%
11NS 5 S 2 -1 -50 20.00% 40.00%
12NS 3 E 6 -2 +100 100.00% 50.00%
3 Marian Chrzanowski - Janusz Zajączkowski 22NS 3 N A +1 +170 20.00% 45.71%
23NS 3 S Q -1 -100 40.00% 45.00%
24NS 3 E J -2 +100 80.00% 48.89%
4 Henryk Gayny - Andrzej Augustyniak 28NS 4x S K = +790 100.00% 54.00%
29NS 3 E K -1 +100 70.00% 55.45%
30NS 5 E J = -450 40.00% 54.17%
5 Joanna Neuburger - Edward Neuburger 7NS 2 N A +1 +140 80.00% 56.15%
8NS 4 S A -1 -50 60.00% 56.43%
9NS 3 E 3 -1 +100 40.00% 55.33%
6 Ewa Miakisz - Krzysztof Komenda 1EW 3 W K -1 +50 100.00% 58.12%
2EW 1 S J +1 +120 50.00% 57.65%
3EW 4 N 8 +2 +480 0.00% 54.44%
7 Aleksander Gos - Ryszard Jucha 19EW 2 E 7 -1 +100 30.00% 53.16%
20EW 1 W 9 -1 +100 80.00% 54.50%
21EW 3x S 9 -3 -800 100.00% 56.67%
8 Józef Wiese - Zbigniew Buciuto 13NS 5x N A -5 -1400 0.00% 54.09%
14NS 4 E K = -420 10.00% 52.17%
15NS 3 W 5 -2 +100 90.00% 53.75%
9 Zbigniew Bobak - Stefan Małowiecki 16EW 4 S A +1 +450 30.00% 52.80%
17EW 2 E 2 -1 +50 50.00% 52.69%
18EW 2 N 3 = +120 74.00% 53.48%
10 Dominik Hołyś - Edward Szafraniec 4EW 3 S K -2 -200 90.00% 54.79%
5EW 2 N 5 = +110 20.00% 53.59%
6EW 5x E 3 -1 +200 50.00% 53.47%
wynik 53.47%
miejsce 5
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 22-01-2020 13:54:06

21-01-2020r. wtorkowe

8: Zbigniew Bobak - Stefan Małowiecki

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Józef Wiese - Zbigniew Buciuto 7EW 4 S A -1 -100 80.00% 80.00%
8EW 5x S A -1 -100 80.00% 80.00%
9EW 3 E 6 = -600 100.00% 86.67%
2 Marian Chrzanowski - Janusz Zajączkowski 28EW 4x W 3 -1 +100 40.00% 75.00%
29EW 3 E J = -110 70.00% 74.00%
30EW 4 E 6 +1 -450 60.00% 71.67%
3 Ewa Miakisz - Krzysztof Komenda 13NS 6 E 9 -1 +100 60.00% 70.00%
14NS 4 E A -1 +50 50.00% 67.50%
15NS 3 E 9 = -110 20.00% 62.22%
4 Dominik Hołyś - Edward Szafraniec 25NS 5x N K -1 -100 40.00% 60.00%
26NS 7x N A -2 -500 40.00% 58.18%
27NS 4 N 2 = +420 100.00% 61.67%
5 Henryk Gayny - Andrzej Augustyniak 1NS 3 W J -3 +150 80.00% 63.08%
2NS 1 S J +1 +120 50.00% 62.14%
3NS 4 N 2 = +420 20.00% 59.33%
6 Bogdan Sadowski - Stanisław Gołdyn 10NS 4 E 8 +2 -680 0.00% 55.62%
11NS 3 S 3 +2 +460 100.00% 58.24%
12NS 3 E 6 -1 +50 80.00% 59.44%
7 Joanna Neuburger - Edward Neuburger 4EW 3 E 3 -1 +100 40.00% 58.42%
5EW 4x N 7 -2 -500 80.00% 59.50%
6EW 3 W 3 = -110 100.00% 61.43%
8 Aleksander Gos - Ryszard Jucha 22EW 4 N A = +420 40.00% 60.45%
23EW 3 S 5 -1 -100 60.00% 60.43%
24EW 2 W 2 -2 +100 20.00% 58.75%
9 Stanisław Janiak - Lesław Cegiel 16NS 4 S A +1 +450 70.00% 59.20%
17NS 2 E 2 -1 +50 50.00% 58.85%
18NS 2 N 3 = +120 26.00% 57.63%
10 Jan Pawlikaniec - Konstanty Pawlikaniec 19EW 3 N 4 = +110 0.00% 55.57%
20EW 1 N 4 +2 +150 0.00% 53.66%
21EW 3 S 10 -1 -100 80.00% 54.53%
wynik 54.53%
miejsce 4
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 22-01-2020 13:54:06

21-01-2020r. wtorkowe

9: Jan Pawlikaniec - Konstanty Pawlikaniec

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Ewa Miakisz - Krzysztof Komenda 22EW 2 S A = +90 100.00% 100.00%
23EW 3 S 5 +1 +630 0.00% 50.00%
24EW 1 E K = -90 100.00% 66.67%
2 Stanisław Janiak - Lesław Cegiel 10EW 4 E 6 +1 -650 50.00% 62.50%
11EW 5 S 2 -1 -50 80.00% 66.00%
12EW 3 E 6 -2 +100 0.00% 55.00%
3 Dominik Hołyś - Edward Szafraniec 1EW 1 S 7 +1 +120 40.00% 52.86%
2EW 1 S J +1 +120 50.00% 52.50%
3EW 4 N 8 +1 +450 40.00% 51.11%
4 Joanna Neuburger - Edward Neuburger 16NS 4 S A = +420 20.00% 48.00%
17NS 2 N 9 +1 +150 100.00% 52.73%
18NS 2 S A +2 +180 86.00% 55.50%
5 Józef Wiese - Zbigniew Buciuto 28NS 4 N K -1 -100 30.00% 53.54%
29NS 4 E J -2 +200 100.00% 56.86%
30NS 4 E J +1 -450 40.00% 55.73%
6 Henryk Gayny - Andrzej Augustyniak 4NS 2 S Q = +110 80.00% 57.25%
5NS 3x N 7 -2 -500 20.00% 55.06%
6NS 4 S 9 = +420 80.00% 56.44%
7 Ewa Nazaruk - Sylwester Gołdyn 13NS 5 W 3 = -650 20.00% 54.53%
14NS 3 E A -2 +100 90.00% 56.30%
15NS 3 E J -1 +50 50.00% 56.00%
8 Bogdan Sadowski - Stanisław Gołdyn 7EW 2 W A = -110 100.00% 58.00%
8EW 5 W A -2 +100 0.00% 55.48%
9EW 6 E 6 -1 +100 60.00% 55.67%
9 Aleksander Gos - Ryszard Jucha 25EW 3 E Q = -140 90.00% 57.04%
26EW 6 W A = -1430 100.00% 58.69%
27EW 5x W K -2 +300 20.00% 57.26%
10 Zbigniew Bobak - Stefan Małowiecki 19NS 3 N 4 = +110 100.00% 58.79%
20NS 1 N 4 +2 +150 100.00% 60.21%
21NS 3 S 10 -1 -100 20.00% 58.87%
wynik 58.87%
miejsce 2
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 22-01-2020 13:54:06

21-01-2020r. wtorkowe

10: Ewa Miakisz - Krzysztof Komenda

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Jan Pawlikaniec - Konstanty Pawlikaniec 22NS 2 S A = +90 0.00% 0.00%
23NS 3 S 5 +1 +630 100.00% 50.00%
24NS 1 E K = -90 0.00% 33.33%
2 Joanna Neuburger - Edward Neuburger 25EW 4 E A -1 +100 30.00% 32.50%
26EW 6x N A -1 -200 40.00% 34.00%
27EW 2 W K +2 -130 100.00% 45.00%
3 Zbigniew Bobak - Stefan Małowiecki 13EW 6 E 9 -1 +100 40.00% 44.29%
14EW 4 E A -1 +50 50.00% 45.00%
15EW 3 E 9 = -110 80.00% 48.89%
4 Józef Wiese - Zbigniew Buciuto 4EW 3 W 3 = -110 60.00% 50.00%
5EW 3 S Q +1 +130 0.00% 45.45%
6EW 3 S 8 +2 +200 50.00% 45.83%
5 Bogdan Sadowski - Stanisław Gołdyn 19NS 3 E 6 = -140 20.00% 43.85%
20NS 1 N 7 +1 +120 70.00% 45.71%
21NS 3x E 6 -3 +500 80.00% 48.00%
6 Stanisław Janiak - Lesław Cegiel 1NS 3 W K -1 +50 0.00% 45.00%
2NS 1 S J +1 +120 50.00% 45.29%
3NS 4 N 8 +2 +480 100.00% 48.33%
7 Henryk Gayny - Andrzej Augustyniak 7NS 2 E 5 -1 +100 50.00% 48.42%
8NS 5 W 5 -1 +50 80.00% 50.00%
9NS 6 E 5 -1 +100 40.00% 49.52%
8 Marian Chrzanowski - Janusz Zajączkowski 16NS 4 S K +1 +450 70.00% 50.45%
17NS 3 S 7 -1 -50 20.00% 49.13%
18NS 2 E 8 -3 +150 50.00% 49.17%
9 Ewa Nazaruk - Sylwester Gołdyn 10EW 4 E 6 +1 -650 50.00% 49.20%
11EW 3 S 3 -2 -100 100.00% 51.15%
12EW 2 E 6 +1 -150 70.00% 51.85%
10 Aleksander Gos - Ryszard Jucha 28EW 3 S K = +140 20.00% 50.71%
29EW 3 W 3 -1 +100 30.00% 50.00%
30EW 4 E 2 +1 -450 60.00% 50.33%
wynik 50.33%
miejsce 6
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 22-01-2020 13:54:06

21-01-2020r. wtorkowe

11: Henryk Gayny - Andrzej Augustyniak

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Marian Chrzanowski - Janusz Zajączkowski 19EW 3 E 5 -1 +100 30.00% 30.00%
20EW 1 S A +1 +110 60.00% 45.00%
21EW 4 W 9 -3 +150 50.00% 46.67%
2 Dominik Hołyś - Edward Szafraniec 22EW 4 N 5 = +420 40.00% 45.00%
23EW 3 S J -1 -100 60.00% 48.00%
24EW 2 W 10 -1 +50 70.00% 51.67%
3 Józef Wiese - Zbigniew Buciuto 25EW 5 E Q -2 +200 0.00% 44.29%
26EW 7x E A -1 +200 0.00% 38.75%
27EW 2 S K +1 +140 50.00% 40.00%
4 Stanisław Janiak - Lesław Cegiel 28EW 4x S K = +790 0.00% 36.00%
29EW 3 E K -1 +100 30.00% 35.45%
30EW 5 E J = -450 60.00% 37.50%
5 Zbigniew Bobak - Stefan Małowiecki 1EW 3 W J -3 +150 20.00% 36.15%
2EW 1 S J +1 +120 50.00% 37.14%
3EW 4 N 2 = +420 80.00% 40.00%
6 Jan Pawlikaniec - Konstanty Pawlikaniec 4EW 2 S Q = +110 20.00% 38.75%
5EW 3x N 7 -2 -500 80.00% 41.18%
6EW 4 S 9 = +420 20.00% 40.00%
7 Ewa Miakisz - Krzysztof Komenda 7EW 2 E 5 -1 +100 50.00% 40.53%
8EW 5 W 5 -1 +50 20.00% 39.50%
9EW 6 E 5 -1 +100 60.00% 40.48%
8 Joanna Neuburger - Edward Neuburger 10EW 3 W 3 +1 -630 0.00% 38.64%
11EW 3 N 9 +1 +170 60.00% 39.57%
12EW 2 W 3 = -120 40.00% 39.58%
9 Bogdan Sadowski - Stanisław Gołdyn 13EW 7x E K -1 +200 0.00% 38.00%
14EW 2 E A -1 +50 50.00% 38.46%
15EW 3 E 9 -2 +100 10.00% 37.41%
10 Ewa Nazaruk - Sylwester Gołdyn 16EW 4 S A -1 -50 100.00% 39.64%
17EW 3 E 2 -1 +50 50.00% 40.00%
18EW 3 W 5 = -140 98.00% 41.93%
wynik 41.93%
miejsce 10
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 22-01-2020 13:54:06

21-01-2020r. wtorkowe

12: Aleksander Gos - Ryszard Jucha

rnd.przeciwnikrzd.linia kont. gra wist lew zapis wynik bieżący
1 Joanna Neuburger - Edward Neuburger 1NS 2 S A = +110 40.00% 40.00%
2NS 1 S 2 +2 +150 100.00% 70.00%
3NS 3 N 5 +2 +460 80.00% 73.33%
2 Bogdan Sadowski - Stanisław Gołdyn 4NS 3 S A -2 -200 10.00% 57.50%
5NS 4x N 7 -2 -500 20.00% 50.00%
6NS 4 S 2 +1 +450 100.00% 58.33%
3 Ewa Nazaruk - Sylwester Gołdyn 7NS 2 E 3 -1 +100 50.00% 57.14%
8NS 5x N J -1 -100 20.00% 52.50%
9NS 6x W A -2 +500 90.00% 56.67%
4 Marian Chrzanowski - Janusz Zajączkowski 10NS 4 E 2 +1 -650 50.00% 56.00%
11NS 5 S 3 = +400 60.00% 56.36%
12NS 3 E 5 = -400 0.00% 51.67%
5 Dominik Hołyś - Edward Szafraniec 13NS 6 W 4 -1 +100 60.00% 52.31%
14NS 4 E A = -420 10.00% 49.29%
15NS 4 E 8 -1 +50 50.00% 49.33%
6 Józef Wiese - Zbigniew Buciuto 16NS 4 S A +1 +450 70.00% 50.62%
17NS 3 S 9 -3 -150 0.00% 47.65%
18NS średnia 50.00% 47.78%
7 Stanisław Janiak - Lesław Cegiel 19NS 2 E 7 -1 +100 70.00% 48.95%
20NS 1 W 9 -1 +100 20.00% 47.50%
21NS 3x S 9 -3 -800 0.00% 45.24%
8 Zbigniew Bobak - Stefan Małowiecki 22NS 4 N A = +420 60.00% 45.91%
23NS 3 S 5 -1 -100 40.00% 45.65%
24NS 2 W 2 -2 +100 80.00% 47.08%
9 Jan Pawlikaniec - Konstanty Pawlikaniec 25NS 3 E Q = -140 10.00% 45.60%
26NS 6 W A = -1430 0.00% 43.85%
27NS 5x W K -2 +300 80.00% 45.19%
10 Ewa Miakisz - Krzysztof Komenda 28NS 3 S K = +140 80.00% 46.43%
29NS 3 W 3 -1 +100 70.00% 47.24%
30NS 4 E 2 +1 -450 40.00% 47.00%
wynik 47.00%
miejsce 9
wygenerowano przy pomocy RRBridge 1.3.6b , znacznik czasowy: 22-01-2020 13:54:06